zvc
06 فروردین 1402 - 13:54

مرکبات مازندران در انبارها درحال پوسیدن است

ساری- نماینده ولی فقیه در مازندران با اشاره به زیرساخت های نامناسب صادراتی گفت: مرکبات در انبارها در حال پوسیدن است.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله محمدباقر محمدی لائینی ظهر یکشنبه در دیدار با جمعی از مدیران دستگاه‌های اجرایی استان با بیان اینکه همه چیز به آب بستگی دارد، افزود: آب هم محدود به نزولات آسمانی است و باید استفاده درستی از منابع آبی داشته باشیم.

آیت الله محمدی لائینی با تاکید بر بهره گیری درست و مناسب از منابع آبی گفت: در اصلاح رفتار روی مسئله اسراف باید تکیه کنی و، ۳۰ درصد منابع اسراف و ۳۰ درصد نیز در شبکه‌های انتقال هدر می‌رود.

نماینده ولی فقیه در مازندران همچنین با اشاره به نامناسب بودن زیرساخت‌های صادراتی گفت: اگر در سنوات گذشته زیرساخت‌ها را آماده می‌کردند مرکبات ما به کشورهای دیگر صادر می‌شد اما محصولات در انبارها در حال پوسیدن است و این نشان می‌دهد گذشتگان کوتاهی کردند.

وی تاکید کرد: هر مدیری در حوزه مدیریت خودش موانع را کاملاً شناسایی کند به مهار تولید و رشد تورم می‌انجامد و باید نظام‌مسائل و نظام‌موانع را باید احصا کنند.

آیت الله محمدی لائینی با بیان اینکه در استان بعد از سال‌ها رشد منفی اقتصادی به رشد مثبت سه درصدی رسیدیم، گفت: در مازندران این ظرفیت وجود دارد و شرط این است که بهتر فکر کرده و مدیریت کنیم و دستگاه‌های خودمان را به‌روز و موفق نگه داریم.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1110792